Dostawa wody Warszawa

Dostawa wody Warszawa - województwo mazowieckie – zapraszamy!

Z myślą o kompleksowym zaopatrzeniu sklepów spożywczych, restauracji czy wszelkich innych punktów gastronomicznych w to, co najważniejsze w diecie człowieka, czyli wodę, przygotowaliśmy korzystną ofertę. W jej ramach dostawa wody do biura Warszawa w sposób regularny jest prostsza niż mogłoby się wydawać.

Tym samym warte podkreślenia jest, iż firma ALLMARK zajmuje się również paletową dostawą wody oraz innych napojów znajdujących się w ofercie zawsze w sposób:
  1. profesjonalny
  2. terminowy
  3. kompleksowy
Bez względu na to, czy jest to dostawa wody do firmy czy zapewnienie dystrybutora filtrującego wodę – zawsze nasza hurtownia spożywcza staje na wysokości zadania oferując usługi najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą - woda butelkowana i dystrybutor wody.

Zapraszamy do skorzystania z naszych dostaw wody już dziś!

Zasięg naszego działania to przede wszystkim Warszawa, ale i okoliczne powiaty – by wodą źródlaną mógł się cieszyć każdy i w dowolnym miejscu na mapie województwa mazowieckiego. Warto podkreślić, iż w przypadku, jeżeli zamówienie na wodę źródlaną z naszej oferty jest większe (uściślając chodzi o kilka, bądź nawet kilkanaście palet) możliwa jest sprzedaż właśnie wody Żywiec na całe województwo. Jedynym ograniczeniem jest transport – dlatego zapraszamy po odbiór towaru w naszych magazynach w Ząbkach pod Warszawą. Oczywiście możliwy jest transport do klienta – ale tylko i wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu warunków. W celu ustalenia tej kwestii zapraszamy do kontaktu z nami, na pewno uda się zorganizować warunki umowy satysfakcjonujące dla każdej ze stron. Nade wszystko najważniejsze jest to, aby dostawy wody źródlanej dotarły na czas wszędzie tam, gdzie są potrzebne – dlatego też posiadamy zaplecze techniczne ułatwiające nam realizację tego zadania, a mówiąc dokładniej: samochody wyposażone w windę rozładunkową umożliwiającą sprawny rozładunek towaru, jakim jest woda w twojej firmie.

Dlaczego warto zamówić bezbutlowe dystrybutory wody właśnie u nas?

  1. Dajemy Państwu możliwość negocjacji cen w zależności od ilości zamówionych produktów.
  2. Wyróżnia nas sprzedaż najbardziej znanych i rozpoznawalnych produktów - wód firm, w tym: Żywiec zdrój, Cisowianka, Kinga, Kropla Beskidu, Nałęczowianka, Muszynianka, Nałęczów Zdrój, Primavera, Dobrowianka, woda Żywiec Perła.
Od lat specjalizujemy się w dostawie wody do firmy i twojego domu, dlatego mogą mieć Państwo pewność, iż w kwestii wody źródlanej nam warto zaufać. Dostarczana przez Nas naturalna woda do firmy jest pobierana z głębinowego źródła wody, które cechuje dobra jakość wody. Jeśli chodzi o dystrybutory do wody staramy się zawsze jak najpełniej odpowiedzieć na potrzeby naszych Klientów i to bez względu na to, czy chodzi o dostarczenie wody dla firm gdzie pracuje kilkaset osób, czy też ma to być regularna dostawa wody do domu. W każdym przypadku zadbamy o to, by mogli Państwo bez żadnych wątpliwości naszą dostawę - woda do domu polecać innym osobom. Zatem, jeżeli są Państwo zainteresowani dostawą wody czy też wszelkimi innymi napojami w ilościach paletowych prosimy o kontakt telefoniczny: 732 626 844 lub e-mailowy: biuro@amido.com.pl.

Czekamy na kontakt i oczywiście jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Po za bezbutlowymi dystrybutorami wody oferujemy wysokiej jakości urządzenia filtrujące wodę (dystrybutory filtrujące). Zajmujemy się również sanityzacja dystrybutorów wody i urządzeń dozujących oraz zapewniamy serwis techniczny.

Przy zakupie kilkunastu palet wody otrzymają Państwo kupony rabatowe - promocja dla nowych klientów.
Rozumiem politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące dostawy wody w Warszawie - FAQ

1. W jaki sposób mogę zamówić dostawę wody do domu/firmy?
Osoby zainteresowane dostawą wody czy też wszelkimi innymi napojami w ilościach paletowych zachęcamy do skorzystania z preferowanej formy kontaktu. Można skontaktować się z nami dzwoniąc pod numer 732626844 bądź też pisząc na adres e-mailowy: biuro@spozywczo.pl. Dostawa jest realizowana przy współpracy z firmą ALLMARK i odbywa się w sposób terminowy, profesjonalny oraz kompleksowy - oczywiście po uzgodnienia z nami wszystkich szczegółów.

2. Jakie rodzaje wody macie w ofercie?
Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana - każdy znajdzie wodę dla siebie. O bogaty i różnorodny asortyment zadbaliśmy organizując w ramach naszego sklepu sprzedaż najbardziej znanych i rozpoznawalnych produktów - wód firm. W naszej propozycji znajdziesz między innymi wodę marek takich jak: Kropla Beskidu, Nałęczowianka, Muszynianka, Żywiec Zdrój, Cisowianka, Dobrowianka, Kinga, Nałęczów Zdrój, woda Żywiec Perła, czy Primavera.

3. Jaka jest częstotliwość dostaw wody?
Priorytetem dla nas jest dopasowanie się do potrzeb klientów - zarówno prywatnych, jak i firmowych. Również, jeśli chodzi o częstotliwość dostaw do domu - jesteśmy w stanie zorganizować to tak, by jak najbardziej odpowiadało to indywidualnym preferencjom. Bez względu na to, czy chodzi o regularnie dostarczanie wody dla firm czy do gospodarstwa domowego - jesteśmy elastyczni i do dyspozycji.

4. Jaki jest koszt zamówienia dostawy wody do domu lub firmy?
Koszt zamówienia dostawy wody do domu lub firmy jest uzgadniany indywidualnie - w zależności od konkretnych ustaleń, częstotliwości i wielkości dostaw. W tym celu zachęcamy do kontaktu. Warto podkreślić, że przewidzieliśmy również specjalne promocje dla nowych klientów zamawiających kilkanaście palet wody - w celu poznania szczegółów, również prosimy o kontakt.

5. Czy przy większym zamówieniu dostawy wody można liczyć na rabat?
Tak - chcąc zachęcić nowych klientów do skorzystania z naszej oferty - zapraszamy do skorzystania ze specjalnych kuponów rabatowych przy zakupie kilkunastu palet wody. Jeśli są Państwo naszymi stałymi klientami zainteresowanymi dużą wielkością zamówień - również zapraszamy do kontaktu, celem omówienia indywidualnych realizacji i możliwości przyznania ewentualnego rabatu.